شرکت داروسازی سیمرغ داروی عطار

 

چشم انداز

نوشته شده در:1395-08-08 10:00:52-شرکت سیمرغ داروی عطار در نظر دارد که با عنوان یکی از معتبرترین شرکت های دارو سازی ایران ، در زمینه تحقیق ، تولید و توزیع تمام اشکال دارویی ، حضوری مستمر و قدرتمند در صنعت داروسازی کشور داشته باشد . 

-تولید محصولات با کیفیت مطابق با اصول GMP و نوآوری جهت تولید دارو های جدید ، هدف اصلی ما می باشد .

-فاز اول شرکت ، آماده بهره برداری می باشد و امید است که فاز دوم و سوم توسعه ی شرکت نیز جهت تولید دارو های آنتی بیوتیک و پروبیوتیک ، به زودی راه اندازی شود .

-در حال حاضر برای 50 نفر در شرکت ، کارآفرینی مستقیم و برای حدود 200 نفر ، کار آفرینی غیر مستقیم انجام شده است .سعی بر آن داریم تا با راه اندازی فازهای بعدی شرکت ، کارآفرینی مستقیم برای حدود 200 نفر از جوانان کشورمان داشته باشیم و محیطی پر انگیزه برای تولید فراهم کنیم و برای همه ی افراد در تمام سطوح سازمان ، ارزش و احترام قائل شویم و عملکرد خوب آنها را سپاس گو باشیم .

-شرکت سیمرغ داروی عطار ، تلاش می کند تا با ایجاد بستری مناسب زمینه های لازم را برای بستن قرار دادی با معتبرترین شرکت های داخلی و خارجی فراهم نماید تا بهترین استفاده را از تجهیزات و توانمندی های متخصصین دارویی خود کرده باشد .

-این شرکت تلاش دارد تا ضمن ادامه همکاری با دانشگاههای علوم پزشکی مشهد و نیشابور با توانمند سازی بخش آزمایشگاه شرکت و ایجاد آزمایشگاه مرجع ، زمینه همکاری با دیگر ارگان های تولیدی و قرارداد در بخش تحقیقات دانشگاه ها را نیز فراهم نماید .

- شرکت سیمرغ داروی عطار ، در بخش صادرات ، در نظر دارد که تولیدات خود را در فاز اول به کشورهای همسایه (افغانستان و عراق ) صادر نماید و با حضوری سازمان یافته و پویا ، هم در بازارهای داخلی و هم در بازارهای خارجی حضوری پر رنگ داشته باشد و همواره در جهت کسب موفقیت بیشتر به عنوان یک شرکت معتبر دارویی در سطح بین الملل تلاش می نماید .

- آرزوی ما ، کمک به مردم برای داشتن زندگی شادتر و سالم تر می باشد . عملکرد و روند کار ما به گونه ای طراحی شده است که به نتایج کیفی بالاتر از حد انتظار بیماران ، مشتریان ، شرکا تجاری و قانون گذاران ، دست پیدا کنیم . سعی و تلاش مدیران و کارشناسان شرکت این است که در تمام لحظات حامی و پشتیبان بیماران باشیم و در تسکین و بهبود آلام آنها بکوشیم .